Wydawnictwo Sine Qua Non - zapowiedzi wrzesień/październik

Wydawnictwo Sine Qua Non tradycyjnie nie przestaje serwować nam świetnych pozycji czytelniczych. Oto lista nowości, które pojawią się nakładem tego krakowskiego wydawcy na przełomie września i października, a które w szczególności przykuły moja uwagę:

1. Colin Woodward - Republika piratówWszystko, co chcielibyście wiedzieć o piratach, ale boicie się zapytać.
Amerykański dziennikarz i pisarz, zdobywca wielu branżowych nagród i wyróżnień serwuje nam fascynującą podróż po świecie piractwa. Dla każdego, kogo fascynuje historia, morskie bitwy i wielkie skarby. Ile prawdy jest w pirackich opowieściach? Teraz macie szanse się przekonać!
Eleganckie wydanie, w twardej oprawie z obwolutą. To książka, po którą z pewnością warto sięgnąć!
Premiera: 24 września 2014 - już można zamawiać w przedsprzedaży na http://www.labotiga.pl/republika_piratow

2. Warren Ellis - Wzorzec zbrodni.


Szykuje się jeden z najgorętszych thrillerów tej jesieni. Scenarzysta takich serii, jak bezkompromisowy Transmetropolitan, czy The Authority, brytyjczyk Warren Ellis  proponuje nam niezwykłą, mroczną historię, którą Paweł Deptuch z Dzikabanda.pl porównuje do fincherowskiego Siedem.
Zaintrygowani? Ja także.
A premiera już 4 października 2014!

3. James Frey - Endgame. Wezwanie.


Ta książka to coć, czego jeszcze nie było. Bowiem to nie tylko powieść fantastyczna. To multimedialny projekt, w którym także ty możesz wziąść udział. To gra - łamigłówka, w której nagroda to 3 000 000 $ !
Odważysz sie podjąć wyzwanie?
Premiera 7 października 2014

4.Christoper Golden, Damian Couceiro - Synowie Anarchii


To pozycja, którą już z radością zapowiadaliśmy jakiś czas temu. To po prostu "musiszmieć" dla wszystkich fanów zarówno serialu, jak i dobrych komiksów. A że zbliża sę finałowy sezon serialu...
Warto, by ta pozycja znalazła się na waszych półkach z komiksami.
Premiera 4 października 2014

Komentarze

Popularne posty